Virtualus susitikimas su socialiniais partneriais – biblioteka

Lopšelio-darželio „Vaikystė“ priešmokyklinių grupių vaikai 2021 m. kovo 3 d. nuotoliniu būdu susitiko su socialiniais partneriais – Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus bibliotekininkėmis.

R. Matulevičiūtė ir N. Soroka vaikams patrauklia forma papasakojo apie kasmetinę lietuvių autorių metų knygos rinkimų akciją, trumpai pristatė „Metų knygos rinkimai 2020“ penketuką vaikams: „Ką manė kamanė“ (B. Vainius), „Sniego žmogelių žiema“ (S. Paltanavičius), „Kas yra upė?“ (M. Vaicenavičienė), „Neramios dienos“ (N. Vaitkutė).

Bibliotekos darbuotojos grupių „Pakalnutė“ ir „Snieguolė“ ugdytiniams plačiau pristatė A. Kiudulaitės knygą „Maksas ir 92 musės“. Vaikai mėgsta istorijas apie gyvūnėlius, nes daugelis turi savo augintinius.

Ši linksma knygutė apie Makso vasaros nuotykius ir draugystę su musėmis ugdo vaikų draugystės supratimą, empatijos jausmą. Dar šioje knygoje yra matematines vaikų kompetencijas ugdanti veikla – skaičiavimas. Po knygos pristatymo, vaikai darė Makso drauges muses iš popieriaus ir jas skaičiuodami „tupdė“ ant stendo.

Gal pavyks padaryti visas 92 muses, po vieną kiekvienai vasaros dienai? Prieš baigiantis edukacijai, vaikai dainavo pagal grupės Tele Bim-Bam dainelę „Musė“ ir šoko vabaliukų šokį pagal dainelę „Vabaliukų dainelė apie lietų“. Bibliotekininkės įdavė knygą „Maksas ir 92 musės“ auklėtojoms, kad dar kartą paskaitytų su vaikais grupėje, atidžiau peržiūrėtų knygos iliustracijas.

Edukacijos organizatorės taip pat pakvietė apsilankyti bibliotekoje, užsisakyti knygas ir skaityti kartu su tėveliais, auklėtojomis, draugais. Knygos skaitymas padeda vaikams plėtoti kalbos įgūdžius, perduoda išmintį ir praturtina vaikų gyvenimą, ugdo bendravimo įgūdžius, yra nepaprastai svarbus vaiko emocinio išprusimo raidai.

Paieška svetainėje

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. turime 4 laisvas vietas vaikams, gimusiems 2018 m.

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti