Meniu

Darbo laikas ir darbuotojai

ADMINISTRACIJA

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kontaktai

Darbo laikas

1.

Reda Ponelienė

Direktorė

reda.poneliene@siauliuvaikyste.lt

I–IV 8.00–17.00;

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka

12.00–12.45

2.

Raimonda Gečienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

raimonda.geciene@siauliuvaikyste.lt

I–IV 8.00–17.00;

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka

12.00–12.45

3.

Mindaugas Juknys

Ūkio dalies vedėjas

info@siauliuvaikyste.lt

I–IV 8.00–17.00;

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka

12.00–12.45

4.

Renata Saudargienė

Raštinės (archyvo) vedėja

info@siauliuvaikyste.lt

I–V 8.00–16.30

Pietų pertrauka

12.00–12.30

5.

Giedrė Laukienė

Viešųjų pirkimų organizatorius

info@siauliuvaikyste.lt

 

6.

Alma Venciuvienė

Maitinimo organizatorė

 

I–V 8.00–12.00

7.

Ineta Klimantavičienė

Visuomenės sveikatos specialistė

ineta.sausdravaite@sveikatos-biuras.lt

I–V 8.00–15.36

PEDAGOGAI, ŠVIETIMO PAGALBOS SPECIALISTAI

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.

Dainora Andrulienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo

2.

Audronė Bačiauskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo

3.

Stefanija Bagvilienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

4.

Renata Bartkienė (vaiko priežiūros atostogose)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

5.

Aušra Dauskurdienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo metodininko

6.

Jolanta Dvarvytienė

Meninio ugdymo (muzikos) mokytoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytojo

7.

Jurgita Gricienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

8.

Gitana Grunskienė

Logopedė

Vyr. logopedo

9.

Orinta Gudauskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo

10.

Sigita Jaugaitė

Logopedė

Logopedo

11.

Monika Jurgauskaitė

Socialinė pedagogė

Socialinio pedagogo

12.

Indrė Kvietkienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

13.

Greta Navickienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Pedagogo

14.

Raminta Ramanauskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo

15.

Teofilė Rulienė

Logopedė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Logopedo

16.

Santa Stankutė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Auklėtojo

17.

Jekaterina Surantienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

18.

Jolanta Trumpienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

19.

Arminija Vaičiulienė

Meninio ugdymo (šokio) mokytoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytojo

20.

Saida Vileikienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

21.

Liudmila Zaiceva

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. auklėtojo

APTARNAUJANTIS PERSONALAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1.

Gintautas Adomaitis

Darbininkas, kiemsargis

2.

Edita Ąžuolienė

Auklėtojo padėjėja

3.

Danutė Beniušienė

Valytoja

4.

Audronė Dargienė

Auklėtojo padėjėja

5.

Elena Juozapaitienė

Pagalbinė darbininkė

6.

Emilija Karpovaitė

Mokytojo padėjėja

7.

Raimonda Kupčiūnienė

Mokytojo padėjėja

8.

Rita Lukoševičienė

Vyr. virėja

9.

Albina Mačiulskienė

Auklėtojo padėjėja

10.

Irma Mažeikienė

Virėja

11.

Gerda Gusevė

Auklėtojo padėjėja

12.

Daiva Petrauskienė

Kiemsargė

13.

Sniežana Petrauskienė

Auklėtojo padėjėja

14.

Roberta Rupšienė

Auklėtojo padėjėja

15.

Neringa Stankūnienė

Auklėtojo padėjėja

16.

Edita Šereivienė

Mokytojo padėjėja

17.

Zera Tarkauskienė

Auklėtojo padėjėja

18.

Jurgita Urbonienė

Auklėtojo padėjėja

19.

Janina Žutautienė

Auklėtojo padėjėja

Informacija atnaujinta — 2022 rugsėjo 4 | << ATGAL

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2022 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti