Darbo laikas ir darbuotojai

ADMINISTRACIJA

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kontaktai

Darbo laikas

1.

Reda Ponelienė

Direktorė

reda.poneliene@siauliuvaikyste.lt

I–IV 8.00–17.00; V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

2.

Raimonda Gečienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

raimonda.geciene@siauliuvaikyste.lt

I–IV 8.00–17.00; V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

3.

Mindaugas Juknys

Ūkio dalies vedėjas

 

I–IV 8.00–17.00; V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

4.

Renata Saudargienė

Raštinės (archyvo) vedėja

info@siauliuvaikyste.lt

I–V 8.00–16.30

Pietų pertrauka 12.00–12.30

5.

Zinaida Makasejeva

Viešųjų pirkimų organizatorė

   

6.

Alma Venciuvienė

Maitinimo organizatorė

 

I–V 8.00–12.00

7.

Ineta Sausdravaitė

Visuomenės sveikatos specialistė

ineta.sausdravaite@sveikatos-biuras.lt

I–V 8.00–15.36

PEDAGOGAI, ŠVIETIMO PAGALBOS SPECIALISTAI

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.

Audronė Bačiauskienė

Auklėtoja

Auklėtojo

2.

Stefanija Bagvilienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyr. auklėtojo

3.

Renata Čečkauskienė

Auklėtoja

Vyr. auklėtojo

4.

Aušra Dauskurdienė

Auklėtoja

Auklėtojo metodininko

5.

Jurgita Gricienė

Auklėtoja

Vyr. auklėtojo

6.

Indrė Kvietkienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyr. auklėtojo

7.

Auksė Matulienė

Auklėtoja

Auklėtojo

8.

Vilma Mikalčienė

Auklėtoja

Vyr. auklėtojo

9.

Raminta Ramanauskienė

Auklėtoja

Auklėtojo

10.

Jekaterina Surantienė

Auklėtoja

Vyr. auklėtojo

11.

Jolanta Trumpienė

Auklėtoja

Vyr. auklėtojo

12.

Arminija Vaičiulienė

Auklėtoja, dirbanti salėje

Mokytojo

13.

Saida Vileikienė

Auklėtoja

Auklėtojo

14.

Liudmila Zaiceva

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vyr. auklėtojo

15.

Gitana Grunskienė

Logopedė

Vyr. logopedo

16.

Sigita Jaugaitė

Logopedė

Logopedo

17.

Gintarė Janūnaitė

Socialinė pedagogė

Socialinio pedagogo

18.

Irena Butkuvienė

Neformaliojo ugdymo (dailės) mokytoja, auklėtoja

Vyr. auklėtojo

19.

Jolanta Dvarvytienė

Meninio ugdymo mokytoja, auklėtoja

Mokytojo

20.

Zinaida Makasejeva

Neformaliojo ugdymo (kompiuterių) mokytoja, auklėtoja

Vyr. auklėtojo

APTARNAUJANTIS PERSONALAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1.

Audronė Dargienė

Auklėtojo padėjėja

2.

Renata Janušienė

Auklėtojo padėjėja

3.

Albina Mačiulskienė

Auklėtojo padėjėja

4.

Viera Mošina

Auklėtojo padėjėja

5.

Gerda Norkienė

Auklėtojo padėjėja

6.

Sniežana Petrauskienė

Auklėtojo padėjėja

7.

Roberta Rupšienė

Auklėtojo padėjėja

8.

Neringa Stankūnienė

Auklėtojo padėjėja

9.

Jurgita Urbonienė

Auklėtojo padėjėja

10.

Janina Žutautienė

Auklėtojo padėjėja

11.

Rita Lukoševičienė

Vyr. virėja

12.

Irma Mažeikienė

Virėja

13.

Elena Juozapaitienė

Pagalbinė darbininkė

14.

Laurida Alvinskienė

Valytoja

15.

Gintautas Adomaitis

Darbininkas, kiemsargis

16.

Daiva Petrauskienė

Kiemsargė

Informacija atnaujinta — 2021 kovo 17 | << ATGAL

Paieška svetainėje

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. turime 4 laisvas vietas vaikams, gimusiems 2018 m.

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti