Meniu

Komisijos ir darbo grupės

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

Pirmininkė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Sekretorė – Renata Saudargienė, raštinės administratorė.

Nariai:

Gitana Grunskienė – logopedė;

Iveta Jankauskienė – judesio korekcijos specialistė;

Sigita Jaugaitė – logopedė;

Monika Jurgauskaitė – socialinė pedagogė;

Teofilė Rulienė – logopedė, specialioji pedagogė.

MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (IŠSKYRUS PSICHOLOGUS) ATESTACIJOS KOMISIJA

Pirmininkė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Gitana Grunskienė, vyr. logopedė;

Jekaterina Surantienė, vyr. mokytoja;

Saida Vileikienė, vyr. mokytoja;

Liudmila Zaiceva, vyr. mokytoja;

Danguolė Teišerskienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė.

METODINĖ GRUPĖ

Pirmininkė – Jekaterina Surantienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja.

Koordinatorė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Dainora Andrulienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Audronė Bačauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Renata Bartkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Jolanta Dvarvytienė, meninio ugdymo (muzikos) mokytoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Jurgita Gricienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Gitana Grunskienė, logopedė;

Orinta Gudauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Gerda Gusevė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Iveta Jankauskienė, judesio korekcijos specialistė;

Sigita Jaugaitė, logopedė;

Monika Jurgauskaitė, soc. pedagogė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Lina Povilaitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Raminta Ramanauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Teofilė Rulienė, logopedė, specialioji pedagogė;

Santa Stankutė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Zera Tarkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Arminija Vaičiulienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja; ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Rimutė Velžienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Saida Vileikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Liudmila Zaiceva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO GRUPĖ

Pirmininkė – Reda Ponelienė, direktorė.

Nariai:

Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Gerda Gusevė ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Sigita Jaugaitė, logopedė;

Mindaugas Juknys, ugdymo aprūpinimo padalinio vadovas;

Rita Lukoševičienė, vyr. virėja;

Renata Saudargienė, raštinės administratorė;

Jekaterina Surantienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Edita Šereivienė, mokytojo padėjėja (švietimo pagalbai);

Liudmila Zaiceva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

ĮVAIZDŽIO KŪRIMO DARBO GRUPĖ

Koordinatorė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Jurgita Gricienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Orinta Gudauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Jekaterina Surantienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Rimutė Velžienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja.

DARNIOS MOKYKLOS komanda

Koordinatorė – Reda Ponelienė, direktorė.

Nariai: 

Simona Adomaitienė, tėvų atstovė;

Raimonda Gečienė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui; 

Eglė Jarašūnienė, tėvų atstovė;

Violeta Kazbarienė, tėvų atstovė; 

Jekaterina Surantienė, piešmokyklinio ugdymo mokytoja; 

Liudmila Zaiceva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

STEAM DARBO GRUPĖ

Koordinatorė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Santa Stankutė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Saida Vileikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Liudmila Zaiceva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

SVEIKOS IR AKTYVIOS MOKYKLOS DARBO GRUPĖ

Pirmininkė – Raimonda Gečienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Dainora Andrulienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Jurgita Gricienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Iveta Jankauskienė, judesio korekcijos specialistė;

Monika Jurgauskaitė, socialinė pedagogė;

Arminija Vaičiulienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja;

Kristina Žiliūtė, visuomenės sveikatos specialistė.

Informacija atnaujinta — 2023 rugsėjo 8 | << ATGAL
Adresas: Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai Tel. (8 41) 553024 El. paštas: info@siauliuvaikyste.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528393

Paieška svetainėje

Laisvos vietos : 2021 m. gimimo – 4; 2019 m. gimimo – 2; 2018 m. gimimo – 5; 2017 m. (PUG) – 4.

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2023 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti