Ugdytinių konferencija „Ridikėlio džiaugsmai ir rūpesčiai“

2021 m. balandžio 20 d. grupės „Snieguolė“ 5 ugdytiniai su mokytoja I. Kvietkiene dalyvavo mūsų socialinių partnerių – Gegužių progimnazijos organizuotoje Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Ridikėlio džiaugsmai ir rūpesčiai“.

Konferencijos tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, pabrėžiant gamtos galių ir žmogaus būties darną, įtraukiant į tai visuomenę. Šioje konferencijoje buvo siekiama suteikti žinių ir praktinės veiklos įgūdžių apie daržovių auginimą, skleisti informaciją apie jų savybes, pasidalinti sveiko maisto receptais.

Renginio dalyviai turėjo galimybę pamatyti Gegužių progimnazijos 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodą „Ridikėlio džiaugsmai ir rūpesčiai“. Po to, iš galimų pranešimų temų (Daržovės mano darže, Daržovės virtuvėje, Daržovių nauda, Mano mėgstamiausia daržovė, Daržovės iš tolimų kraštų, Sveikuoliško patiekalo receptas ir jo pristatymas) vaikai su pedagogais pasidalino savo pristatymais. Mūsų įstaigos priešmokyklinukai konferencijoje pasidalino trimis sveikuoliškais kokteiliais.

Pirmasis – burokėlių ir vaisių, antrasis – špinatų ir vaisių, trečiasis – morkų ir vaisių. Kol gamino kokteilius, vaikai pasakojo kuo naudingi burokėliai žmogaus organizmui, sužinojo špinatų naudą žmogui (labai patiko žalia jų spalva), taip pat vaikai pasakojo, kodėl sveika valgyti morkas. Po to vaikai degustavo visus kokteilius ir nusprendė, kad visi jie skanūs ir kartu su šeima gaminsis juos namuose.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti