Sveikas vaikas šiandien, sveikesnė visuomenė rytoj

Sveikata – didžiausias turtas. Išugdyti sveiką žmogų yra didelis menas, todėl mūsų įstaigos vienas iš prioritetų – vaikų sveikatos stiprinimas ir saugojimas. Nuo 2020 metų esame įsitraukę į sveikatą stiprinančių ir aktyvių mokyklų tinklą. Mūsų įstaigos sveikatos stiprinimo programos „Augu sveikas ir laimingas“ tikslas – formuoti ugdytinių sveikos gyvensenos įgūdžius, bendromis pedagogų ir bendruomenės pastangomis, kurti integruotą, visa apimančią sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką.

Grupių pedagogai, pedagogė, dirbanti salėje A. Vaičiulienė rūpinasi vaikų fiziniu aktyvumu, grūdinimu ir gera savijauta. Siekdami užtikrinti tikslingą ir kokybišką vaikų sveikatos stiprinimą, vaikai dažnai sportuoja lauke. Veikla lauke organizuojama įvairi – darbinė, pažintinė ir judri. Ypač didelis dėmesys yra skiriamas judrios veiklos organizavimui, todėl vaikai atlieka bendruosius lavinimo pratimus, susipažįsta su pagrindinėmis judesių taisyklėmis, žaidžia judrius ir ramesnius žaidimus, išbando savo vikrumą estafetėse, kurių metu lavinamas ne tik kvėpavimas, ištvermė, bet ir taisyklinga laikysena.

Taip pat užsiėmimų metu susipažįsta su įvairia fizine veikla, įstaigoje esančiu įvairiu sportiniu inventoriumi, kuris skatina jauno žmogaus nuolatinį susidomėjimą ir norą aktyviai judėti.

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti