Meniu

STREAM savaitė ir nuotolinė Kahoot viktorina

Vasario 8-15 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ vyko įvairios veiklos, skirtos paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 8-14 d. buvo organizuota STREAM savaitė, kurios metu mūsų įstaigos mokytojos Dainora, Saida, Jurgita ir pavaduotoja Raimonda vedė veiklas „Lietuvos miestai“ socialinių partnerių (Šiaulių lopšelių-darželių „Bitė“, „Gintarėlis“, „Voveraitė“, „Trys nykštukai“) priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams.

Kiekviena atskira veikla buvo orientuota į miestus – Vilnių, Klaipėdą, Kauną ir Šiaulius, per STREAM veiklas (S-mokslas, T-technologijos, R-skaitymas, rašymas, E- inžinerija, A-menas, M-matematika). Svečiai turėjo pasidomėti (burtų keliu išsirinko) Lietuvos miesto lankytina, įžymia vieta, o užsiėmimo metu ją pabandyti sukonstruoti iš antrinių medžiagų, pristatyti draugams.

Ant žemėlapio „iškilo“ Vilniaus lankytina vieta – Gedimino pilis, Kauno – Kauno pilis, Klaipėdos – jūrų muziejus, Šiaulių – kryžių kalnas. Kita užduotis – sukurti ir užrašyti eilėraštį apie Lietuvą, jį iliustruoti, bei padeklamuoti.

Viena iš užduočių buvo ir prie išmaniosios lentos, kurioje, atliekant sudėties ir atimties veiksmus, reikėjo atversti dėlionę ir įvardinti įžymią Lietuvos vietą. Kartu su robotuku Bitute vaikai keliavo per Lietuvos miestų lankytinas vietas, programuodami kelionės maršrutą vaikai aplankė: Baltijos jūrą, Šiaulių auksinį berniuką, Kauno žalgirio areną, Vilniaus Rotušės aikštę ir kt.

Viena iš mėgstamiausių užduočių ugdytiniams buvo sudėlioti žodį „LIETUVA“ iš spalvotų stikliukų ant šviesos stalo, bei Lietuvos vėliavą iš spalvotų kištukų ant STEAM sienelės. Veiklos pabaigoje visi dalyviai parodė paruoštus meninius pasirodymus – kas deklamavo eilėraščius, kas šoko, dainavo. Visi svečiai buvo apdovanoti mūsų įstaigos PUG vaikų gamintais knygų skirtukais.

Vasario 15 d. į nuotolinę Kahoot viktoriną „Ar pažįsti savo šalį?“ jungėsi mūsų įstaigos PUG „Saulutė“, „Medetka“ bei socialinių partnerių – Šiaulių lopšelių-darželių „Bitė“, „Gintarėlis“, „Voveraitė“, „Trys nykštukai“, priešmokyklinio amžiaus vaikai. Nuotolinė viktorina organizuojama jau trečius metus iš eilės, klausimus rengia Gegužių progimnazijos mokiniai, šį kartą – 7c klasės mokinės.

Adresas: Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai Tel. (8 41) 553024 El. paštas: info@siauliuvaikyste.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528393

Paieška svetainėje

Laisvos vietos

Laisvos vietos nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.: 2021 m. gimimo vaikams - 11, 2018 m. (PUG) - 4.  

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2024 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti