Respublikinė ankstyvojo amžiaus vaikų ugdytojų konferencija „Šiandienos vaikai – ateities visuomenė“

Šiaulių miesto švietimo bendruomenės 2020 metų siekis – tikslinių partnerysčių plėtojimas. Įgyvendindami minėtą siekį ir tęsdami bendradarbiavimo tradicijas, Šiaulių lopšeliai-darželiai „Trys nykštukai“ ir „Vaikystė“ 2020 m. lapkričio 20 d. organizavo antrąją respublikinę ankstyvojo amžiaus vaikų ugdytojų metodinę-praktinę konferenciją „Šiandienos vaikai – ateities visuomenė“.

Konferencijos dalyviams sveikinimo žodį tarė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė, kuri atkreipė dėmesį, kad šis renginys – aktualus ir savalaikis, kuriame savo patirtimi dalintis ir idėjų pasisemti gali pačius mažiausius vaikus ugdantys pedagogai.

Konferencijoje, kuri vyko nuotoliniu būdu, dalyvavo pranešėjai – ankstyvojo amžiaus vaikų ugdytojai, socialinių, humanitarinių, menų, sveikatos mokslų specialistai – iš Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Gargždų, Mažeikių. Konferencijos metu perskaityti 32 pranešimai, bendras konferencijos dalyvių skaičius – 100.

Pranešimą „Susipažįstu su pasauliu per STEAM“ konferencijos dalyviams pristatė ir Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ vyr. auklėtoja Renata Čečkauskienė. Gerąja ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo patirtimi konferencijoje taip pat dalijosi ir kitų Šiaulių miesto lopšelių darželių („Bangelė“, „Berželis“, „Bitė“, „Dainelė“, „Klevelis“, „Rugiagėlė“, „Trys nykštukai“, „Žiogelis“) pedagogai ir pagalbos vaikui specialistai.

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti