Meniu

Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ priešmokyklinės grupės „Snieguolė“ ir „Pakalnutė“ nuo vasario 1 d. prisijungė prie Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).

Lietuvos mažųjų žaidynės – galimybė vaikams susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, lavinti skirtingus judesius ir pajausti džiaugsmą bei malonumą sportuojant.

Projektu siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, skatinti garbingo varžymosi idėją, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis.

Vasario 2 d. priešmokyklinio ugdymo pedagogės S. Bagvilienė ir L. Zaiceva dalyvavo nuotoliniame seminare, kuriame susipažino su paruoštomis rekomendacijomis ir patarimais, padėsiančiais skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir judėjimo įgūdžių lavinimą, užduotimis ir veiklomis.

Pirmasis etapas – fizinio aktyvumo veiklos darželiuose – jau prasidėjo ir vyks iki balandžio mėnesio. Antrasis ir trečiasis etapai vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje. Žaidynių pagrindas – inovatyvios užduotys, pratimai ir estafetės, skirtos judėjimo įgūdžių lavinimui.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti