Pramoga „Knygų personažų pavasaris“

Niekas taip nesužadina ir neugdo vaikų vaizduotės, kaip knyga. Atverti duris į spalvingą knygų pasaulį, kuriame niekada nebūna nuobodu, balandžio 23 d. vaikučiams padėjo grupės ,,Tulpė“ pedagogės Vilma ir Zinaida, dailės mokytoja Irena, logopedė Sigita, muzikos mokytoja Jolanta.

Pramogoje ,,Knygų personažų pavasaris“ vaikai apsirengę knygų personažais keliavo po stebuklų pilną knygų pasaulį, kur sutiko raganėlę Vinę, Raudonkepuraitę, Pasakų šalies burtininką, Sniego karalienę.

Vaikai atsinešė iš namų savo mylimiausias knygas ir organizavo knygų parodėlę, bei dalinosi savo knygų personažais, sukurtais iš antrinių žaliavų. Kelionėje po knygų ir pasakų pasaulį vaikus lydėjo daug įdomių užduočių, dovanų, stebuklų ir siurprizų, skambėjo linksma muzika, bei šokiai, kurių metu vaikai improvizavo ir išreiškė savo emocijas ir jausmus.

Ir kaip pasakė A. Einšteinas ,,Jei norite, kad vaikai būtų protingi – skaitykite jiems pasakas, jei norite, kad jie būtų labai protingi – skaitykite labai daug pasakų“. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą papuošiant vaikus ir jų organizuotas staigmenas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti