Pamokėlės „Mano švarios rankytės“

Gegužės mėnesį Šiaulių lopšelyje – darželyje „Vaikystė“ ugdytiniams vyko visuomenės sveikatos specialistės Inetos rankų higienos užsiėmimai „Mano švarios rankytės“. Per nešvarias rankas plinta net apie 80 proc. infekcinių ligų. Tyrimų duomenimis, rankų plovimas trečdaliu sumažina viduriavimo tikimybę ir penktadaliu – sergamumą kvėpavimo takų ligomis. Todėl labai svarbu nuo mažumės mokyti vaikus tinkamos rankų higienos.

Pamokėlių metu specialistė priminė, kas tai yra kasdieninė asmens higiena, kodėl privalu laikytis reikalavimų, kad plaunant rankas galima apsisaugoti nuo įvairių užkrečiamų ligų. Vaikai užsiėmimų metu aktyviai atliko užduotėles susijusias su rankų higiena.

Ugdytiniai mokėsi rankų plovimo judesių bei turėjo nusiplauti rankas, prieš tai ant jų pabarsčius miltelių, kurie turi fluorescuojančių savybių. Po plovimo rankas patikrinome su UV lempa ir pamatėme, kas rankas nusiplovė kruopščiai, o kam reikėjo pakartotinai plauti rankytes. Na, o kad įgytos žinios nepasimirštų visi vaikai gavo rankų higieną skatinančias dovanėlės.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti