Nacionalinis kokybės ženklelis už eTwinning projektą

Sveikiname  grupės „Snieguolė“ auklėtoją Liudmilą Zaicevą už jai suteiktą Nacionalinį kokybės ženklelį (NKŽ) „eTwinning“ projekto kūrybiškumo ugdymo tematika „Margaspalvis ruduo vaikų darželyje“! Džiaugiamės, jog mūsų įstaigos pedagogė labai aktyviai kaupia nacionalinių ir tarptautinių virtualaus bendradarbiavimo projektų patirtį ir jau įgyvendino 14 projektų!!! Smagu ir tai, jog pedagogė savo projekto rezultatus pristato ir bendruomenei, dalinasi gerąja patirtimi su kolegėmis, skatina jas prisijungti prie eTwinning projektų. Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti, buvo vertinamos šios projekto veiklos kokybės sritys: pedagoginis inovatyvumas, integravimas, bendradarbiavimas, IKT naudojimas, rezultatai, refleksija, poveikis. 

Didžiuojamės Liudmilos Zaicevos iniciatyvomis, nuolatiniu tobulėjimu, aktyviai vykdant tarptautinio virtualaus bendradarbiavimo projekto „eTwinning“ projektus. Linkime sėmės ir aukštų  įvertinimų ateityje!

Liudmila NKZ

Liudmila Etwinning-converted

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2020 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti