Meniu

Mokymai „Mano sveiki ir gražūs dantukai“

Burnos sveikatos problemos yra paplitusios ir vis dar plinta, ypač tarp vaikų. Siekiant formuoti teisingus burnos higienos įpročius bei motyvuoti vaikus valyti dantis vasario mėnesį lopšelyje – darželyje “Vaikystė” vyko mokymai „Mano sveiki ir gražūs dantukai“.

Visuomenės sveikatos specialistė kartu su drakoniuku papasakojo vaikams apie dantukų priežiūrą, kartojo dantų valymo žingsnius, aiškinosi , kokį maistą reikėtų valgyti, kad dantukai būtų stiprūs ir sveiki. Visų užsiėmimų metu vaikai smagiai atliko žaidimus ir užduotis susijusias su sveikų dantukų priežiūrą. O pamokėlės pabaigoje jau patys vaikai parodė, kaip jiems sekasi valytis dantukus.

Tačiau svarbu žinoti, kad už kūdikių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų dantų priežiūrą yra atsakingi tėvai. Dėl nepakankamų motorinių įgūdžių vaikas negali prižiūrėti ir išsivalyti dantų kokybiškai. Todėl nuolatinė tėvų priežiūra reikalinga tol, kol neįsitikinate, kad vaikas pats teisingai ir kokybiškai išsivalo dantis, o įprotis tai daryti tampa neatsiejama dienotvarkė.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti