Meniu

Metodinė priemonė „Ugdymas(is) tvarumu. Šakaliukai ieško tvarumo lobių“

Dalinamės Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ direktorės R. Ponelienės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Gečienės rengtu metodinės priemonės komplektu „Ugdymas(is) tvarumu. Šakaliukai ieško tvarumo lobių“ (knyga mokytojui ir knyga vaikui). Priemonė skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, studentams, vaikų tėvams (globėjams), visiems besidomintiems tvarumo ir darnaus vystymosi idėjomis.

Šio knygų komplekto idėja gimė siekiant vaikams ir jų esamiems bei būsimiems mokytojams (ir tėvams bei globėjams) atskleisti tvarumo principus, kurie gali būti pastebimi ir realizuojami kasdienybėje – kad tvarumas būtų lengvai suprantamas ir kuriamas. Užuot tvarumą apipynus mitais ir pramanytais sudėtingais aiškinimais, verta ieškoti, kas yra tvarumas mūsų kasdieniame gyvenime, kad kartu galėtume patirti džiaugsmingus atradimus ir padėtume ne tik planetai, bet ir žmonijos gerovei.

Didelė autorių komanda parengė net 37 knygas – 15 komplektų (mokytojui ir mokiniui / mokytojui ir vaikui), 3 pavienes ir vieną komplektą (mokytojui bei trijų skirtingų amžiaus grupių vaikams / mokiniams), kur tvarumas atskleidžiamas taikant 17 tvaraus (darnaus) vystymosi tikslų, kuriuos apsprendė prioriteto tvarka Jungtinės Tautos: nuo jokio skurdo, bado, ligų, įvairių nelygybių iki sveikatos, kokybiško švietimo ir ekologinių sprendimų įvairiose srityse – siekiant apsaugoti planetą nuo biologinės įvairovės nykimo, ekstremalių reiškinių ir daugybės neigiamų padarinių.

Visos knygos NEMOKAMOS ir prieinamos viešai Vilniaus universiteto elektroniniame knygyne.

https://www.sa.vu.lt/naujienos/1523-naujiena-pedagogams-nemokamos-metodines-priemones-tvarumo-tema

Išsirinkus norimas knygas ir paspaudus jau konkrečių knygų nuorodas, nukeliausite tiesiai į VU knygyną, užsiregistravę kaip vartotojai, parsisiųsite nemokamai.

Adresas: Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai Tel. (8 41) 553024 El. paštas: info@siauliuvaikyste.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528393

Paieška svetainėje

Laisvos vietos

Laisvos vietos nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.: 2021 m. gimimo vaikams - 11, 2018 m. (PUG) - 4.  

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2024 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti