Mes – mažieji šiauliečiai!

Šią šventinę savaitę, skirtą miesto gimtadieniui, lopšelio-darželio “Vaikystė” pedagogai organizavo įvairias veiklas, skatinančias pažinti savo gimtąjį miestą Šiaulius. Grupės “Saulutė” ugdytiniai sužinojo miesto simbolius, prisiminė, kad Šiauliai dar yra vadinamas Saulės miestu.

Vaikai karpė saulutes, jas klijavo, skaičiavo spindulėlius. Susipažino su miesto pavadinimo raide “Š”, ją aplikavo, vedžiojo raidės kontūrus smėlyje. Iš lego kaladėlių ir kitų daiktų dėliojo miesto pavadinimą. Kartu su auklėtoja kūrė ketureilį savo miestui (Šu šu šu, ša ša ša. Gyvenu Šiaulių mieste. Šo šo šo, ši ši ši – Saulės miesto mes vaikai visi).

Grupės “Medetka” ugdytiniai ausų krapštukais ir pagaliukais štampavo raides, aplikavo skaičiukus. Naudodami guašą ir šiaudelius kūrė Šiaulių miesto šviečiančius fontanus. Grupės “Tulpė” ugdytiniai iš delniukų antspaudų darė plakatą ,,Aš – šiaulietis”, o pirštukų antspaudėliais – “Tortą Šiaulių miestui”. Patys smalsiausi vaikučiai vartė knygą “Šiauliai” (H. Smigio).

Grupės “Snieguolė” vaikai atliko bendrą kūrybinį darbą „Mano gimtasis miestas“, iš įvairių dėžučių kūrė miesto pastatus, projektavo Šiaulius. Lauke tvarkė aikštelės aplinką, iš smėlio statė pilis ir puošė gamtine medžiaga.

Grupės “Aguona” ugdytiniai sveikino savo miestą ,,Su gimtadieniu, Šiauliai“, piešė gėles ,,Patys gražiausi žiedai savo miestui“. Mažieji grupių “Jurginas” ir “Ramunė” vaikučiai pirmąsias savaites dar nedrąsiai susipažino su nauja grupės aplinka, auklėtojomis, lauko aikštele. Salėje visa savaitę skambėjo vaikų dainuojama daina “Mes saulės miesto vaikai”.

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2020 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti