Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2021“

Balandžio 7 d. lopšelio-darželio „Vaikystė“ pedagogai su ugdytiniais paminėjo Pasaulinę sveikatos dieną prisijungdami prie sveikatingumo akcijos „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“.

Akcijos organizatoriai (respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ ir Vilniaus lopšelis-darželis „Želmenėliai“) siekia sudominti visas respublikos ikimokyklines įstaigų bendruomenes masiniu bėgimu.

Akcijos tikslas populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinių ugdymo įstaigų, skatinti ugdytinių ir pedagogų domėjimąsi bėgimu, fiziniu aktyvumu. Balandžio 2-7 d. įstaigoje buvo organizuojami pokalbiai su vaikais apie Pasaulinę sveikatos dieną. Kodėl ji minima?

Apie sveiką gyvenseną. Bėgimą, jo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai. Dalyviai pasigamino emblemas skritulio formos su užrašu „Aš bėgu – 2021“. Kad skirtingų grupių vaikai nesibūriuotų, pasiruošėme ir vėliavėlėmis pasipuošėme tris trasas. Starto ir finišo linijas pažymėjome užrašais, balionais.

Pirmoji trasa buvo su kliūtimis: reikėjo apibėgti stulpelius gyvatėle ir peršokti gimnastikos lankus. Antroji „Greičio“ trasa, išpuošta vėliavėlėmis, buvo aplink futbolo aikštelę. Trečioji – krepšinio aikštelėje, čia vaikai mankštinosi, atliko įvairius ėjimo ir bėgimo pratimus ratu.

Džiaugsmingai minėdami Pasaulinę sveikatos dieną prisijungėme ir prie Vilniaus lopšelio-darželio „Pelenė“ kvietimo 8.15 val. kartu vienu metu sušokti rytinės mankštos fleshmobo šokį ,,Banana cha-cha“. Įsitraukdami į sveikatinimo akcijas, formuojame vaikams teigiamą požiūrį į bėgimą, jo svarbą fizinei bei psichinei sveikatai.

Paieška svetainėje

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. turime 4 laisvas vietas vaikams, gimusiems 2018 m.

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti