Šiandien, kovo 20 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ vaikai ir pedagogai paminėjo Žemės dieną. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Išėję visi į lauką sustojome ratu aplink žemės paketą ir pasižadėjome mylėti ir saugoti ją: rinkti šiukšles, rūšiuoti atliekas, taupyti vandenį. Taip pat šokome ratelius, dainavome. O virš galvų praskridusios žąsys sveikino mus visus su atėjusiu pavasariu.