Meniu

Kovas – patyčių prevencijos darželyje mėnuo

Kovo mėnuo kiekvienam iš mūsų yra ypatingas. Džiaugiamės sprogstančiais medžių pumpurais, pirmosiomis pavasario gėlėmis, parskrendančiais paukščiais. Kovo mėnesį savo ugdymo įstaigoje daugiau dėmesio skiriame patyčių problemai.

Kasmet prisijungiame prie kampanijos BE PATYČIŲ, kuri nuo 2004 metų „Vaikų linija“ vykdo smurto ir patyčių prevenciją, atkreipia visuomenės dėmesį į šios problemos svarbą ir siūlo jos sprendimo būdus (www.bepatyciu.lt).

Siekiant įveikti patyčias, itin svarbu ugdyti vaikų emocinį intelektą, todėl socialinė pedagogė, grupių auklėtojos organizavo įvairias veiklas, kurios padėtų vaikui atpažinti savo ir aplinkinių jausmus, gebėtų su jais tvarkytis, ugdytų(si) empatiją, supratimą, kad visada yra kažkas, kas gali tau padėti ištikus sunkumams.

Vaikai žiūrėjo pamokančius filmukus, kalbėjosi, koks turi būti geras draugas, prisiminė, kaip elgtis užklupus pykčiui. Įvairias užduotis atliko su planšete, improvizavo, vaidino įvairias situacijas apie patyčias. Vaikai piešė stebuklingus piešinukus, kurie galėjo net judėti (Quiver programėlė). Veiklų pabaigoje vaikai pažadėjo būti draugiškais!

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2022 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti