Meniu

Kartu su tėveliais turtiname darželio lauko aplinką

Vasara  – tai metas, kai vaikai daug laiko leidžia lauke žaisdami, aktyviai judėdami, tyrinėdami, eksperimentuodami, stebėdami gamtą. Grupės „Saulutė“ auklėtoja Jurgita sukvietė keturių tėčių komandą, kuri stipriai triūsė, kalė, gręžė ir sumeistravo dvi šaunias lauko virtuvėles. Mamytės namuose surinko atliekamus šaukštus ir puodus virtuvėlėms užpildyti. Vaikai kieme pamatę naujus statinius labai apsidžiaugė ir tuoj pat kibo į darbus: kepė tortus, blynus, virė sriubą ir cepelinus. Dėkojame Deivido, Domanto P., Emilės ir Arijaus tėčiams už jų stiprias rankas ir vaikams suteiktas geras emocijas.

Džiaugiamės ir  grupės „Tulpė” tėveliais, kurie padėjo įgyvendinti auklėtojos Indrės ir ugdytinių  idėją padaryti grupės aikštelėje autobusą. Nuoširdžiai dėkojame Rebekos, Beno, Danieliaus tėveliams už pagalbą ir futbolo akademijos direktorei Redai Mockienei už padovanotas kėdutes ir bendradarbiavimą.

Grupės „Rūtelė“, „Snieguolė“ pedagogės Jekaterina, Liudmila, kartu su vaikais, auklėtojų padėjėjomis papuošė savo grupės lauko aikštelių medžius: iš antrinių medžiagų (kamštelių, kompaktinių plokštelių) pagamino „Vėjo gaudykles“ ir iš kaladėlių suvėrė raides, kurios padės vaikams įvardinti, prisiminti grupės aikštelėje augančių medžių pavadinimus, įtvirtinti skaičius.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2022 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti