Meniu

Išvyka į sporto klubą

Pozityvų sporto poveikį vaiko raidai suprasti nesunku – sportas reikalauja komandinio darbo, bendradarbiavimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi bei savo veiksmais, ryžtingumo, drąsos, užsispyrimo, racionalus mąstymo, kantrybės ir kitų raidai svarbių įgūdžių bei savybių. Išvykos tikslas buvo supažindinti vaikus su sporto klubu, jame esančiais treniruokliais bei dirbančiais treneriais, jo profesija.

Didelį įspūdį vaikams padarė klubo dydis ir jo aplinka, labai daug įvairiausių sporto įrenginių ir visus juos norėjosi paliesti, išbandyti. Vaikai buvo labai mandagūs, disciplinuoti, laukė eilės prie treniruoklių.

Pirmiausiai pabandė minti elipsinį treniruoklį „Slidės“, kai kam sekėsi lengvai, kai kam auklėtoja turėjo padėti. Taip pat vaikai išbandė irklavimo treniruoklį. Mankštinosi su TRX diržais, mokėsi gražiai perduoti draugui, kad nesužeistų.

Pabandė kilnoti 1 kg ir 8 kg svarmenis, lygino, kuris didesnis, kuris sunkesnis. Po to vaikai nukeliavo į bokso salę, kur buvo pakabintos kelios bokso „kriaušės“ ir įvairus imtynių inventorius, taip pat išbandė kelis pratimus su stora virve.

Vaikams sporto klube buvo organizuotos estafetės: jie turėjo apibėgti aplink žymeklius, sunkų kamuolį ridenti aplink girą ir kuo greičiau grįžti. Na ir žinoma laimėjo draugystė! Vaikai į sporto klubą važiavo miestiniu autobusu. Kai kam tai buvo pirmas kartas! Vaikai išvykos metu įtvirtino saugaus eismo gatvėje ir kultūringo elgesio autobuse įgūdžius. Ugdytiniai džiaugėsi kelione ir patirtais įspūdžiais.

Adresas: Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai Tel. (8 41) 553024 El. paštas: info@siauliuvaikyste.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528393

Paieška svetainėje

Laisvos vietos

Laisvos vietos nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.: 2021 m. gimimo vaikams - 11, 2018 m. (PUG) - 4.  

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2024 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti