Meniu

Iniciatyva „Judanti klasė“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (SMLPC), siekdamas didinti mokinių fizinį aktyvumą, kvietė aktyvias mokyklas 2021 m. gegužės 3 iki gegužės 23 d. įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė“.

„Judanti klasė“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, nelenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įnorinti kitus. Šiuo renginiu siekiama suburti mokyklų bendruomenes bendram tikslui – stiprinti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime ir gerinti emocinę sveikatą. Uždaviniai:

  1. Įgyvendinti iššūkį „60+“ aktyvių minučių per dieną.
  2. Skatinti vaikus kasdien judėti mokymosi ir laisvalaikio metu.
  3. Plėtoti fizinį aktyvumą vaikams įdomiomis formomis bei ugdyti bendrystės jausmą.

Lopšelio-darželio „Vaikystė“ ugdytiniai visą iniciatyvos laikotarpį vykdė fizinio aktyvumo užduotis (organizavimo rekomendacijos buvo pateiktos prieduose): rytinės mankštos, grupės šokis, judriųjų žaidimų laikas, popietiniai žygiai, judėkime ir savaitgaliais namuose. Kiekviena grupė pasirinko užduotyse nurodytas veiklas, sudarė dienos planą ir jį kiekvieną dieną įgyvendino. Iniciatyvoje dalyvavusios grupės kiekvieną užduotį atliko pasitelkusios savo išradingumą ir kūrybiškumą. Svarbiausia įgyvendinta idėją „60+“, t. y. tiesiog judėti daugiau nei esame įpratę.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti