eTwinning projekto „Rudeninės STEAM veiklos“. Lapkritis

Trečią mėnesį darželyje įgyvendinamas tarptautinis eTwinning projektas „Autumn STEAM activities“, kuriame dalyvauja 7 grupių („Saulutė“, „Tulpė“, „Jurginas“, „Snieguolė“, „Našlaitė“, „Rūtelė“, „Pakalnutė“) vaikučiai ir jų auklėtojos.

Mūsų darželio ugdytiniai ir pedagogai dalijosi patirtimi, idėjomis, aktyviai dalyvavo lapkričio mėn. projekto iššūkiuose: „Mes mokomės gyventi švariau“ (ekologija) – tėvų ir vaikų darbai iš antrinių žaliavų, „Žibintai seka pasakas“ – tėvai kartu su vaikais kuria rudeninius žibintus, „Eksperimentų, bandymų savaitė“, Akrostinio eilėraščio kūryba (projekto partnerių bendras darbas).

Pedagogai pakvietė visą darželio bendruomenę kurti rudeninius žibintus, kuriais visi džiaugėsi, žavėjosi parodoje ant palangės „Žibintai seka pasakas“. Ugdytiniai kartu su tėveliais kūrė darbus iš antrinių žaliavų. Vaikai grupėje atliko įdomius bandymus, eksperimentavo su įvairiomis medžiagomis. Projekto partneriai iš Turkijos pasiūlė sukurti akrostinį eilėraštį – iš pirmųjų projekto pavadinimo raidžių (AUTUMNSTEAMACTIVITIES) sukurti frazes apie rudenį ir įrašyti video.

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti