Meniu

Etwinning projektas „Nuo sėklos iki augalo“ apdovanotas kokybės ženkleliu

2021 m. balandžio-birželio mėn. pedagogės (I.Kvietkienė, L. Zaiceva., J. Surantienė, S. Vileikienė, J. Gricienė, A. Dauskurdienė) vykdė eTwinning projektą „Nuo sėklos iki augalo“, kuris buvo apdovanotas kokybės ženkleliu. Jis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.

Projekto tikslas – vaikus motyvuoti, domėtis gyvuoju gamtos pasauliu ir ugdyti meilę gamtai, formuoti suvokimą (kelio nuo sėklos iki augalo ar vaisiaus) per asmeninę vaiko patirtį, ugdyti gebėjimą rūpintis augalais Pedagogai žino, kad gamta – trečiasis pedagogas, skatinantis stebėti, žavėtis, žaisti, kurti, tyrinėti, eksperimentuoti, o vaikai – iš prigimties tyrinėtojai, aktyviai ieškantys informacijos apie juos supančią aplinką.

Gamtą vaikai pažįsta visais pojūčiais: stebėdami, tyrinėdami, ragaudami…Augalų auginimas, priežiūra lavins vaikų smalsumą, pastabumą, mąstymą, suvokti daugelį gyvosios gamtos reiškinių, padės užmegzti ryšį su juos supančiu pasauliu. Šiuo projektu buvo siekiama ugdyti vaikų ekologinio sąmoningumo pradmenis, sudarant palankias sąlygas įgyti naujų žinių apie augalus, jų reikšmę gamtai, žmogui.

El. knygos nuoroda>>

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2021 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti