Kovo 19 d. priešmokyklinės grupės „Medetka“ ugdytiniai, kartu su mokytoja Saida apsilankė Šiaulių techninės kūrybos centre ir dalyvavo edukacijoje „Augalai ir augalų sėklos“. Ugdytiniai tyrinėjo augalus, stebėjo juos per TTS mikroskopus, pasigamino augalų sėklų ir pūtė jas su skirtingo stiprumo vėjais. Sužinojo, kad augalų sėklos plinta įvairiais būdais.