Diena be automobilio

Rugsėjo 22- ąją, paskutinę Europos judumo savaitės dieną, lopšelio-darželio „Vaikystė“ ugdytiniai prisijungė prie akcijos „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru“, taip pažymėdami dieną be automobilio.

Šiandien kvietėme tėvelius su vaikais daugiau judėti pėsčiomis ar gamtai draugiškomis priemonėmis. Skambant linksmai muzikai, daugelis į darželį atvažiavo papuoštais dviratukais ir paspirtukais, nemaža dalis atėjo pėsčiomis.

Į renginį, kuris vyko Lieporių gimnazijos stadione, darželio ugdytiniai turėjo keliauti savo dviračiais. Įveikę nemažą atstumą, tvarkingai išsirikiavę stadiono bėgimo takelyje, vaikai pasižadėjo, jog stengsis dažniau atvažiuoti į darželį su paspirtuku, kad išsaugotų švarią ir gražią gamtą.

Prieš pradedant dviratukų ir paspirtukų lenktynias, mažieji ugdytiniai darė mankštą, kurią vedė du Lieporių gimnazijos mokiniai: Agneta ir Titas. Po linksmos ir energingos mankštos, vaikai prie starto linijos dar pakartojo saugaus eismo taisykles ir stebėdami šviesoforo signalą, pradėjo lenktyniauti.

Apvažiavę stadiono vieną ratą, vyresnieji vaikai dalinosi savo įžvalgomis apie dieną be automobilio. Po lenktynių vaikams buvo išdalintos dovanos ir diplomai.

Šiltas vasariškas oras vaikus nuteikė aktyviai sportuoti, nes mes – sveikatą stiprinantis ir aktyvus darželis!

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2020 m. balandžio 16 d. Šiaulių m. savivaldybės tarybos sprendimu Šiaulių lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pavadinimas pakeistas į Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“.

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553021 (direktorė)
Tel. (8-41) 553024 (raštinės vedėja)
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2020 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti