Meniu

Atvirų durų dienos darželyje

Gruodžio 12-26 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ vyko atvirų durų dienos. Kvietėme tėvelius, senelius pabūti daželyje su savo vaikai, anūkais, kartu šokti, dainuoti, sportuoti, sekti pasakas, konstruoti, kepti sausainius ir svajoti. Tėvelių aktyvumas pranoko visų lūkesčius. Dėkojame už iniciatyvas, geranoriškumą, bendradarbiavimą.

Ankstyvojo amžiaus vaikučių grupėje „Jurginas“ svečiavosi Armando mamytė Simona. Jos pasiūlyta ir įgyvendinta veikla „Sniegas gali būti ir spalvotas“. Vaikai dažė sniegą, po to stebėjo, kas nutinka, kai pastovi kambario temperatūroje. Tėjos mama Rasa vaikams paruošė veiklą – Kalėdinių žaisliukų gamyba. Mažieji ant putplasčio burbulų klijavo įvairius lipdukus. Po to papuošė darželio lauko eglutę. Su Igno mamyte Aiste, vaikai iš apelsino spaudė sultis, jas ragavo. Iš apelsino žievelės gamino lesyklėles paukščiukams, pribėrė saulėgrąžų ir pakabino lauke ant medžio. Martynos mamytė Simona pateikė labai gražią užduotėlę – nuspalvinti ir papuošti Kalėdinę eglutę. Jorio mama skaitė vaikams pasaką. Grupės „Ramunė“ vaikai su Miletos mamyte Daiva sportavo salėje. Adrijos mama Raimonda sekė mažiesiems pasakas, o Aleksandro mama Irina žaidė grupėje įvairius kūrybinius žaidimus.

Trimečių grupėje „Našlaitė“ svečiavosi Motiejaus mama Alina, Ugnės mama Simona, Militos mama Ernesta, kurios padėjo papuošti grupės kalėdinę eglutę. Su Justo mama Laima, vaikai guašu dekoravo miltų tešlos eglutes, žmogučius, žvaigždutes, žaidė su balionais, vertino savo darbelius, buvo apdovanoti senio besmegenio (mamos Laimos išlankstytais) krepšeliais su siurprizu viduje. Su Lėjos mama Kristina, vaikai aplikavo Kalėdinius atvirukus su šventiniais sveikinimais tėveliams. Grupėje „Aguona“ Eimanto mamytė Gitana, kartu su vaikais gamino kalėdines dekoracijas ,,Nykštukai“. Areto tėtis Tomas grupės ugdytiniams sekė pasakas. Ugdytinės Saulės tėvelis Marius vedė edukaciją ,,Karinė amunicija“ o mama Eglė – ,,Tatuiruotės ant rankyčių“. Areto ir Evitos mamytės Kamilė ir Silvija padėjo vaikais dekoruoti kalėdinius sausainius.

Keturmečių grupėje „Pakalnutė“, Roko ir Paulinos mamytės kepė, puošė kalėdinius sausainius. Priešmokyklinės grupės „Medetka“ ugdytiniai ir mokytoja Saida svečiavosi grupėje ir papasakojo vaikams advento 4 žvakių istoriją. Grupėje „Snieguolė“ svečiavosi Marko mamytė Raimonda ir vaikučiams sekė pasakas. Gretos ir Roko mamytės Violeta su Roberta padėjo ugdytiniams iškepti sausainius.

Penkiamečių grupėje „Rūtelė“ vyko kalėdinis koncertas, kuriame vaikai dainavo ir žaidė kartu su tėveliais ritminį-muzikinį žaidimą. Po to visi keliavo į grupę puošti Kalėdinės eglutės. Jono mama Karolina, kartu su vaikais kepė, puošė ir pakavo Kalėdinius sausainius. Grupėje „Tulpė“ Ievos mama Simona vedė ryto ratą, kalbėjo apie artėjančias šventes, gerus darbus, kepė ir dekoravo kalėdinius sausainius. Ugdytinio Hliebo močiutė ukrainiečių kalba sekė pasaką „Ropė“, o vaikai su tėveliais ją vaidino, po to gėrė Mėtų arbatos, kalbėjosi, džiaugėsi vaikų išmoktais eilėraščiais, dainomis ir šokiais. Vaikai ir tėveliai buvo paraginti sudalyvauti molio edukacijoje (mokytoja Jadvyga Kurmaskienė). Tarpusavio bendravimas, buvimas kartu suteikė visiems dalyviams gerų emocijų.

Priešmokyklinėje grupėje „Saulutė“ rytinę mankštą vedė Anetos mama Renata. Ji vaikams parodė tempimo ir apšilimo pratimus. Po to vaikai mankštinosi naudodami svarelius ir gumas. Jokūbo mama Dainora su ugdytiniais gamino kalėdinį žaisliuką. Rytinę mankštą, baudų mėtymą ir nerealų krepšinį vaikai atliko su Domanto P. tėčiu Daivaru. STEAM veiklas su spalvomis, jų maišymu, matymu kitaip, bei spalvų vilkelio gamybą organizavo Gabrielės mama Irma. Į grupės „Medetka“ veiklas įsitraukė ugdytinių Liepos, Adelės ir Jokūbo mamytės. Jokūbo mama kartu su vaikučiai iš stiklainių kūrė žibintus. Adelės mama skaitė pasaką ir pakvietė vaikus pastatyti kalėdinį namelį. Su Liepos mama vaikai kūrė kalėdinius papuošimus, įvairiomis technikomis puošė namelius, sausainius, žaisliukus.

Adresas: Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai Tel. (8 41) 553024 El. paštas: info@siauliuvaikyste.lt Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528393

Paieška svetainėje

Draugaukime

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
Įstaigos kodas 190528393
A. s. LT61 7300 0100 7577 0508
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Reda Ponelienė - direktorė

Krymo g. 3, LT-78254 Šiauliai
Tel. (8-41) 553024
El. p. info@siauliuvaikyste.lt

2024 © Šiaulių l-d „Vaikytė“
Uždaryti