Sausio 11 d., penktadienį, 8.00 valandą dešimčiai minučių lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ užgeso šviesos languose ir degė atminimo žvakutes, skirtos Laisvės gynėjų atminimui pagerbti.
Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ siekiama prisiminti vieningą Lietuvos piliečių siekį prieš 28 metus apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. Tuo metu bendra pilietinė pozicija padėjo atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.